Witam i zapraszam na bloga, którego tematyką są pomysły na zajęcia plastyczne. Blog powstał w odpowiedzi na wiele meili młodych nauczycielek poszukujących pomysłów i inspiracji na zajęcia plastyczne. Tutaj znajdziecie prace wykonane przez dzieci różnymi technikami. Tutaj też możecie przysyłać swoje propozycje, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem z koleżankami z całego kraju. Jeśli z czegoś skorzystacie - zostawcie po sobie ślad w komentarzach: Zapraszam!

środa, 23 maja 2007
DZIEŃ MATKI

Wkrótce dzień Matki i każde dziecko coś z tej okazji przygotowuje... dostałam propozycję od dzieci z przedszkola w Błędowie - bukiecik wykonany z pudełek po jogurcie i papierków po cukierkach - polecam!

13:20, malgorzata-p17 , UPOMINKI
Link Komentarze (1) »
niedziela, 21 stycznia 2007
DLA BABCI I DZIADZIA

"Zrobię Ci kalendarz Babciu,

kiedy będę duża..."

to fragment znanego wierszyka dla Babci - i stąd pojawił się pomysł, aby w tym roku obdarować Babcie i Dziadków kalendarzami przygotowanymi przez dzieci. Ilustracje czterech pór roku dzieci pokolorowały i ozdobiły odpowiednio do pór roku dobranymi ramkami. Potem wystarczyło już tylko wszystko połączyć w całość i ozdobić małą kokardką. Myślę, że dziadkowie będą zadowoleni z upominków. A jakie Wy macie pomysły dla Babci i Dziadka?

      

13:56, malgorzata-p17 , UPOMINKI
Link Komentarze (3) »